Niepowtarzalnie wysoka jakość obsługi klienta – tylko z BlitzHello

Co tak naprawdę oznacza obsługa klienta na najwyższym poziomie? My w BlitzHello, możemy dużo o tym powiedzieć. Jakość obsługi jaką gwarantujemy, jest zdecydowanie trudna do osiągnięcia przez naszych konkurentów na rynku.

Każdy właściciel sklepu marzy o tym, aby jego klienci byli zadowoleni z zakupów. Jeśli konsumenci będą usatysfakcjonowani z Twoich usług – zachęcą do skorzystania z nich również swoich znajomych i będzie to dla Twojej firmy najlepszy z możliwych scenariuszy. Kluczem do takiego sukcesu okazuje się nie tylko najwyższa jakość oferowanych produktów. Zapewni to niezawodna obsługa klienta, która ma coraz większe znaczenie. BlitzHello to marka, mająca na swoim koncie tysiące przeprowadzonych rozmów, które zakończyły się sukcesem sprzedażowym. Co wyróżnia nas na rynku i dlaczego jesteśmy niedoścignieni w tym co robimy? 

Szybko nauczymy się Twojej branży

Po pierwsze, potrafimy dowiedzieć się o Twojej branży wszystkiego i to w bardzo szybkim tempie. To zdecydowanie największy wyróżnik naszej firmy. Dzięki szkoleniom, które gwarantujemy, nasi pracownicy, posiadają szeroką wiedzę, na temat Twojej branży, marki, produktów i usług. Jesteśmy w 100% przygotowani na to, by rozwiewać wszelkie wątpliwości i udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania klientów. 

Z naszej wnikliwej analizy wynika, że 80% pytań klientów się powtarza. Są to przede wszystkim pytania dotyczące terminu dostaw, zmiany adresu, wyboru sposobów dostawy lub bezpośrednio dotykające cech danego produktu. Nigdy nie zostawiamy klienta bez odpowiedzi. Naszym celem jest spełnienie wszystkich jego oczekiwań.  

Czynnik ludzki gwarancją naszej niezawodności

Nasz zespół stanowią ludzie. Nie mamy w swoim otoczeniu miejsca na boty. Uważamy, że tylko człowiek jest w stanie zagwarantować najlepszą komunikację z drugim człowiekiem. Wyobraźmy sobie sytuację, w której następuje nagła zmiana w produkcie. Rośnie sprzedaż, pojawiają się więc nowe pytania, tylko boty nie zostały jeszcze odpowiednio zaktualizowane.

W tym momencie klienci nie mają się do kogo zwrócić o pomoc. W kontakcie z człowiekiem, taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. Konsultant w oparciu o swoją wiedzę może przede wszystkim zadawać pytania, aby określić co stanowi dla klienta problem i w czym mu może pomóc. Dzięki życzliwości, indywidualnemu podejściu do konsumenta, jest w stanie sprawić, że doświadczenie zakupowe będzie tak pozytywne, że Klient do nas wróci z uśmiechem na twarzy. 

Najlepsza obsługa 24/7

Twoi klienci nie mają na co narzekać. Oni zadzwonią do nas w niedzielę o 5 nad ranem, a my z uśmiechem ich obsłużymy, doradzimy i jeszcze naładujemy pozytywnie na cały dzień. Brzmi satysfakcjonująco, prawda? Tak wygląda praca BlitzHello. Jesteśmy dostępni w każdy dzień i o każdej porze, bo przecież bez względu na to czy, to święto państwowe, czy jest 3.00 na zegarku – klienci mogą napotkać problem zawsze. Dlatego wiemy, jak ważne jest, by mieli wtedy możliwość skorzystania z naszej fachowej pomocy i doradztwa. 

Szybkie działania

Nasi klienci doceniają nas za to, że każdy telefon/ mail/ czy formularz zostaje przez nas odbierany w sposób natychmiastowy. Dzisiejsze społeczeństwo jest szybkie. W Biurze Obsługi Klienta potrzebujemy zatem szybkich reakcji, które pozwolą nam na utrzymanie jak najlepszej relacji z konsumentem. Nie każemy mu czekać, odpowiadamy od razu na jego pytania, dzięki temu problemy rozwiązujemy na bieżąco, a klient zapomina, że coś poszło nie tak. 

Indywidualna oferta

Dzięki narzędziom CRM, z których korzystamy, mamy dostęp do wszystkich informacji na temat konkretnego klienta. W oparciu o takie rozwiązanie, jesteśmy w stanie zaoferować mu spersonalizowaną obsługę. Klient, który po wybraniu numeru telefonu, dostaje komunikat: Dzień Dobry Panie XYZ, miło ponownie Pana słyszeć… ma pewność, że to, co mu oferujemy jest stworzone specjalnie dla niego. Dzięki temu, przywiązuje się do Twojej firmy, jego wrażenia zakupowe są pozytywne i na pewno będzie chciał skorzystać w przyszłości z Twoich  usług, ponieważ wie, że jest ważnym klientem dla Twojej firmy. 

W BlitzHello wiemy, jak budować trwałe relacje z klientami, dzięki którym Twoja sprzedaż wzrośnie a marka będzie rozpoznawalna przez szerokie grono konsumenckie. Warto zainwestować i powierzyć nam kompleksową obsługę Twoich klientów, którzy dostaną to, czego w żadnej innej firmie nie oferują. Sprawdź i przekonaj się, że obsługa na najwyższym poziomie jest możliwa tylko z BlitzHello.